top of page
2.png
ENVISION-STICKER-2022-COLOR-ROUND.png

Milí přátelé,

 

srdečně Vás zdravíme a s radostí oznamujeme, 

že po tříleté odmlce v ČR vystoupí mistr kytary, 

ESTAS TONNE

 

Jeho koncert,

neboli SOUND JOURNEY

budete mít příležitost navštívit 

v pátek

14.10.2022

od 19h

VYPRODÁNO !

Sold Out !

 

Místem tohoto jedinečného setkání, 

tvořeného z přítomného okamžiku,

bude

Divadlo Hybernia

v Praze.

VSTUPENKY NA KONCERT

 

Estas Tonne v ČR letos také poprvé představí svůj nový koncept osobnějšího setkání - ceremoniálního koncertu (workshopu) 

INTERNAL FLIGHT EXPERIENCE.

Toto setkání se ustkuteční

ve čtvrtek 13.10.2022

od 19h

v Kulturním domě Domovina

Poslední vstupenky !

Last tickets !

VSTUPENKY NA WORKSHOP

Internal Flight Experience

Budete mít

 jedinečnou příležitost se letos s živou hudbou Estase Tonna setkat ve dvou dnech,

na dvou místech v Praze ve dvou růzých formách. 

Přičemž při Sound Journey (koncertu) , jste coby divák - posluchač více přijímající  (a i přesto svou přítomností spolutvoříte) a při Internal Flight Experiecne (workshopu) se můžete aktivně zapojit skrze své tělo, pohyb, projev.

Samozřejmě zváni jste srdečně na obě události! 

26221163_10155868414936718_244950942465776525_o.jpg

Kdo je Esta​s Tonne?

Estas Tonne je novodobý trubadúr, cestující přes dvě dekády světem se svou kytarou a sdílející hudbu, ať už sólo nebo ve spolutvorbě.

 

Jeho domovem je svět, v jehož  kulturním bohatství adiverzitě Estas nachází inspiraci. Jeho hudba reflektuje mnoho vlivů a příběhů. Obsahuje prvky klasické hudební formy, technik flamenka, cikánské kořeny, typické akustické prvky latiny a elektronické hudby. Různorodá paleta harmonicky se prolínajících stylů vychází ven pokaždé jinak, přesto ve své unikátní podbě a melodii.

Estasova vystoupení jsou osobitou zvukovou cestou autentického odkrývání hudby skrze emoční vyjádření a hlubší spojení. Záměrem každého takovéhoto zvukového prožitku je vytvořit posvátný prostor, kde se zvuk setkává s tichem v ceremonii, která zve účastníky k tomu, aby objevili hudbu, jakožto nástroj vnitřího posunu. 

Estas hraje na koncertech, festivalech, konferencích, komunitních setkáních, a současně s tím podporuje smysluplné projekty - od filmových, divadelních, tanečních, po vizuálně-umělecké a další.

Envision Tour 2022

Podzimní mezinárodní  Envision Tour 2022 Estase Tonna nás zve otevřít nový příběh, který je právě nyní psán.

 

Setkání v prostoru zvuku a ticha dává povstat zvláštnímu stavu odhalení, který přichází pokaždé, když vnímání vzájemně reaguje s kreativitou a posouvá hranice naší vnitřní duchovní krajiny. 

 

Hudba, jakožto nejvíce “nemateriální” a nehmatatelné umění, má silný probouzející vliv na naši vnitřní “optiku”, naši vizi. 

S novými možnostmi, které se v současné době kolem nás manifestují, je čas použít naše zbystřené vnímání a předvídat čerstvé cesty, které povedou k dobrému životu všech. 

V tomto ohledu je každá zvuková cesta Estase Tonna vzácnou příležitostí uzřít z hlubší perspektivy sama sebe i celé Tvoření.

 

*Envision Tour 2022 se vyvinula z přeložené tour Vision 2020, jejíž záměrem bylo "přehodnotit" a v tomto čase je nastavena jako "začátek nové kapitoly".

13119130_10154082323526718_1083595626327033956_n.jpg

INTERNAL FLIGHT EXPERIENCE

 

je pozvánkou objevit zvuk, pohyb a ticho jako brány k vnitřní expanzi. 

Estas Tonne nás přenese za statický poslech, do celostního prožitku, zahrnujícího tělo a využívajícího dynamiku zvuku k dosažení hlubších stavů přítomnosti, s cílem vnitřní změny. 

 

Potkej se sám se sebou ve vyživujícím prostoru, kde již neexistuje hudebník a obecenstvo, ale jeden kruh bytostí, otevřených potkat se se svým vnitřním vedením skrze různé výrazové prostředky."

 

Organizační informace 

Termín: 13.10.2022  19:00

Kapacita setkání: 100-120 

Doba trvání:  do 3 hodin

Cena: od 1250 Kč - 1700 Kč

VSTUPENKY ZDE

ET-IF-EXPERIENCE-EXTRA-PIX-14.jpg

Partneři koncertů

komplet logo.png
LOGO3.png
bottom of page