top of page

 Žijeme, co jsme a sdílíme, co žijeme - dotek, slovo, prostor, člověčenství... Domácí studio Soulmate vzniklo na začátku roku 2017 v Plzni poté, co jsme se propojili a rozhodli se jít dále životem společně... Název Soulmate (spřízněná duše) dostalo podle červeného koberce, který jsme si tehdy “náhodou” vybrali. Ve studiu = u nás doma Martin nabízel shiatsu, kraniosakrální terapii, společně jsme nabízeli hlubokou práci s tělem a konstelační práci, která odkrývá skryté dynamiky vztahů i života. Proběhlo su nás i několik komornějších ženských kruhů a konstelačních setkání.

V létě 2017 se k naší cestě přidal náš syn Vítek - byl počat z lásky. Bylo velmi záhy jasné, že potřebujeme jiný prostor... a hlavně nás velmi intenzivně volala příroda... Trvalo čtvrt roku, kdy jsme si přes návštěvy různých lokalit uvědomovali, co je pro nás opravdu podstatné... A jednoho dne se objevil ...DOMEK nedaleko od Plzně!

Od ledna 2018 jsme jeho šťastnými obyvateli ... najdete nás v Měcholupech u Nepomuka. Je nám tu bezva. Domek jsme “podědili” po dvou báječných ženách, Vendy a Monice z Pachamamy https://www.pachamama.cz/ a to vč. kočky Buby. K ní jsme přidali naše dvě kočičí bytosti Mauglího a Kryšpetu...Takže smečka byla kompletní K+M+B a ještě k tomu v provedení černobílá, bílá a černá.

A jak se to s námi teď má?

Vítek se k nám přidal 30.4.2018 na Čarodějnice, těsně před úplkňem ve Štíru. Jeho příchod na svět nebyl procházka růžovou zahradou a přinesl prostor pro velkou proměnu vnímání reality pro nás oba.

Ještě před porodem jsme stačili zasít první semínka na zahradě, patřící k domečku - pečujeme o ni a už sklízíme první plody... Zahradě také vděčíme za cenné učení. Se životem na vsi nějak více vnímáme i přítomnost smrti, která je jeho nedílnou součástí...V červenci jsme se rozloučili s Mauglím - kočičákem bílým, který s námi putoval jeden rok. Dali jsme ho zpátky Zemi hned vedle stromku, pod kterým je uložena placenta.

Těší nás, že za námi do Studia jezdíte: vy “staří dobří” známí i přátelé i vy, noví klienti=noví přátelé. Pokračujeme v tom, co jsme dosud nabízeli s tím, že Martin je hlavním pilířem individuální práce s tělem - shiatsu, kraniosakrální terapie, energetické masáže aj. Spolu nabízíme prostor pro konstelační setkání pro jednotlivce, páry či skupinky. Vlaďka se svým projektem Almadela events - setkání, která se dotknou pokračuje v pořádání krásných kocnertů a netradičních setkání. Vše teď, po narození Vítka více přítomné, pomalejší. Uvědomujeme si jak je důležité střídat aktivitu s odpočinkem a je pro nás důležité, aby to co děláme nás také naplňovalo a bavilo.

Naším přáním je vytvářet prostor, kde bude dobře nám i příchozím. Prostor, kde bude možné spočinout, uvolnit se, posdílet, nabrat sílu, najít životní nadhled či odvahu pro svou novou cestu, když to bude potřeba.

Těšíme se na Vás všechny, které k nám vítr zavane :)

S láskou

Martin Vachuška a Vlaďka Basth Boudová - partneři a průvodci na cestě

www.shiatsu-martin.cz www.almadelaevents.com

bottom of page