top of page

VZÁ_JEMNOST veskrze  KULTURNÍ

ZAVOLALA SI MĚ HUDBA...chytla mě, omotala si mě a nepustila...a tak jako moje prababička byla kdysi ve službě u pánů, já jsem donedávna byla ve službě hudbě. Už 7 let...na volné noze... Poslední 3 roky s podporou životního partnera Martina. Z toho téměř 2 roky při mateřské s našim Vítečkem.

 

Několik let po sobě jsme vždy na jaře a na podzim připravovali koncerty až pro 850 lidí...muzikantům, které milujeme a fakt nás berou - MIRABAI CEIBA a ESTASOVI TONNEMU.

 

Rok 2020 v tomto pro nás měl být ale jiný... neb ani Mirabai Ceiba ani Estas do ČR neměli v plánu přijet s ohledem na velkou poptávku po jejich vystoupeních v dalších zemích světa.

 

Vytvořil se tak PROSTOR PRO NÁS....který jsme vlastně VÍTALI... Prostor pro to, být více s našim báječným synkem, který teď poznává svět úplně naplno a pozorost opravdu žádá... prostor pro nás dva - pro naše parnterství, ale i pro svou individuální cestu jako žena a muž - spojování se s tím, co nás samotné v životě baví, naplňuje, vyživuje... 2020 jsme tedy už od začátku jsme vnímali jako rok pro NAČERPÁNÍ SIL, REVITALIZACI a DALŠÍ SMĚROVÁNÍ...

 

Teď mám pocit, že se to vše ZPEČETILO...a nejen pro nás! A to míním v dobrém! Prostě fakt ani kapka energie, kterou máš směřovat dovnitř nepůjde VEN!

 

Za sebe cítím velkou vděčnost, až trochu ochrannou ruku zhůry, že si teď neprocházíme zkušeností rušení velkého koncertu...Fakt díky!

 

Zároveň bych ráda zmínila i to, že jiní organizátoři takové štěstí nemají a koncerty a představení, které chystali překládají nebo ruší.

 

Pokud jste si někdy zkusili stoupnout do pořadatelských bot, tak víte, kolik tvůrčí energie, každodenní práce, času i financí a odhodlání je potřeba, aby se nějaká krásná hudební či jiná událost uskutečnila... Pokud jste někdy vlastnili nějaký prostor, tak víte, kolik lidí je potřeba, aby se sešli, aby nějaký večer mohl proběhnout ke spokojenosti a dobrému pocitu všech (od šatny až po stage)...

 

Přichází mi teď napsat toto: držme v těchto dnech při sobě - možná právě teď nějaký srdcař organizátor prochází těžkou chvílí - možná teď vy jako návštěvník můžete udělat dobrý krok směrem k němu v opačném gardu... máte-li třeba zakoupeny vstupenky na nějaký koncert či představení, zvažte, jestli finanční částku za ně skutečně potřebujete vrátit zpět...a jestli varianta podpořit organizátora či prostor je ve Vašich možnostech - pánbůh Vám to oplať!

 

Sdílím fotografie labutí, které ALMADELA events provází od začátku (jsou v našem logu). Bytostí, které miluji od svého dětství a které vnímám jako moudré průvodce symbolizující krásu, kulturu, umění, lásku, víru, vzá-jemnost a hloubku duše.

 

MĚJME SE! Spojujme se se sebou i skrze hudbu ...

 

Vlaďka Boudová

Almadela events - setkání, která se dotknou

#kultura #vzaJemnost #podpora #labutespolu #mytaky #vevsechcasech #almadelaeents #setkáníkterásedotknou

co děláme?

pořádáme

koncerty

HUDBA NOVÉ DOBY

PŘEDSTAVUJEME UMĚLCE

PRODUKCE 

ORGANIZACE

pořádáme & 

provádíme

setkáními

UVĚDOMĚNÍ

TĚLO - DUŠE

ENERGIE

propojujeme

podporujeme ostatní

PR KONZULTACE

A PODPORA

ŠÍŘENI SLOVEM

FOTOGRAFIE A ZÁZNAMY

bottom of page