OSLAVA PROBOUZEJÍCÍ SE ŽENY

- Cesta Radosti

  

Mezinárodní letní retreat s Devou Baumbach a Aurou Hidalgo (Mexiko)

5.-8.8.2020 

Jagava Permafarma Veselice

 

Vítej na této OSLAVĚ ŽIVOTA.

Zveme Tě, aby ses stala součástí WAKING WOMAN CELEBRATION, založené v Mexiku v roce 2013

sestrami Angelikou and Devou Baumbach.

Nabízíme naši píseň a tanec, v intimním kruhu žen všech národností a cest, které budou mít impuls připojit se

k našemu záměru oslavovat tvořivou sílu uvnitř nás a kolem nás. Setkávají se, aby se znovuspojily s voláním svých duší a obnovou ducha, kultivujíce vnímavost, zdravou sexualitu, tvořivost i vitalitu. 

 

Tento rok jsme se s ohledem na současnou celosvětovou situaci rozhodly nabídnout kratší retreat a zaměřit setkání na zklidňující a sebeobnovující zkušenost skrze tanec, masáže, propojení s přírodou, meditaci, zpěv a léčivé kruhy, abychom mohly kráčet po cestě radosti a živosti svými životy.

CO MŮŽEŠ ZAŽÍT

UMĚNÍ DUCHA

Přichází skrze tvořivé vyjádření, které spřádá prožitek tohoto setkání, umožňuje nám otevřít zahrady naší bytosti a sdílet s ostatními v jazyce ardce v rámci Tanců posvátného míru, přítomnosti v pohybu a zpěvu.

OBŘAD

Skrze obřad otevíráme prostor setkání s podstatou života samotného a dáváme svolení, aby nás tato esence prostoupila a konala, co je potřeba. Nabízíme naše písně a modlitby, abychom se upamatovaly nebo znovu spojily s tím, co je opravdu to důležité v našich životech. Vytváříme prostor pro vyjádření tohoto a vedení na cestě

pro každou z nás, se svolením naší mysli a našich srdcí k návratu k podstatě, kterou jsme.

HLUBOKÉ PROPOJENÍ SE S PŘÍRODOU

Abychom dýchaly v přírodě, abychom nechaly přírodu dýchat skrze nás, abychom obývaly svou vnitřní přírodu.

LÉČIVÝ KRUH

Abychom naplno objaly svou živost, radost a zdravé vztahy, je důležité průběžně nechávat odejít emoční náboj, který zabírá uvnitř nás přebytečné místo. Tím, že jsme spolu, využíváme sílu skupinové dynamiky, která nám umožní očistit se, uvidět, co je třeba a zregenerovat. 

SETKÁNÍ SE ŽENSKOU ALCHEMIÍ - základy intimní blahodárné sebepéče

RANNÍ JÓGOVÁ SETKÁNÍ

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

 

 

 

    HOSTITELKY SETKÁNÍ

Deva.jpg

DEVA BAUMBACH

Deva Baumbach je spoluzakladatelkou Waking Woman, která vznikla v roce 2013 v Mexiku a Alchemy Creation. Je facilitátorkou retreatů posvátných umění, setkání a festivalů pro ženy i muže v Mexiku i jiných zemích, tanec a hudbu používá jako nástroj pro vnitřní rozvoj a sebeuvědomění. Deva vyučuje již přes 10 let a také provází ceremoniemi, které podporují rodiny prostřednictvím přechodových rituálů.

Vyrůstala v prostředí, kde se používají rituální a přírodní cesty léčení a studovala 2 roky holoterapeutický progam. Coby tvůrkyně Hudební Mandaly "Musical Mandala" která je interaktivním obřadním koncertem, a průvodkyně kruhových tanců univerzálního míru (na mezinárodní úrovni INDUP), nabízí Deva svou práci, aby posílila komunitu a kutlivovala vědomí skrze tvořivou přítomnost, neboť v tom vidí společný jazyk, který překonává kulturní bariéry.

Dostalo se jí vzdělání v hudbě, mnoha tanečních techikách, hatha józe, holoterapii, zenové meditaci a před 6 lety také Sufismu a Tancích univerzálního míru.

Více o Devě: www.mandalamusical.org

02f529db-5036-43ef-a236-9935fe811922.jpg

AURA HIDALGO

Aura se učila od dětství józe a meditaci. Nyní je certifikovanou lektorkou Hatha jógy, kterou vyučuje 8 let. Disponuje 15 lety zkušeností - jako terapeutka a učitelka různých druhů práce s tělem jako jsou pránické léčení, thaiská jógová masáž, shiatsu a léčení krystaly.

Aura dále organizuje a provází workshopy "Taneční Terapie" a "Vědomého Pohybu" inspirována "Open Floor International", "Medicine Movement", "Tancem pěti rytmů" a "Dance Therapy movement". Jakožto "Moon Dancer" je součástí několika ženských kruhů, ve kterých našla základní zdroje pro vlastní vnitřní práci a které dále sdílí pro blaho žen i mužů. Z tohoto hledání se zrodilo "Alchemy Creation", projekt spolutvořený s dalšími ženami - sestrami, který je zároveň modlitbou a darem životu pro rozkvět lidských bytostí.

V současné době Aura vede kurzy, worskhopy a retreaty pro blahobyt a životní pohodu a je průvodkyní "Cesty - The Journey" na individuálnísch setkáních. Její vášeň pro práci s tělesným pohybem pokračuje i fe formě projektu "Life Dance - Tanec Života" 

INFORMACE K SETKÁNÍ

retreat bude probíhat v angličtině s překladem do češtiny
              

DETAILY

Zahájení:     ST - 5.8.2020 - příjezd a registrace od 14:00, začátek v 16:00 

Konec:         SO - 8.8.2020 - po obědě (přibližně ve 14 hod)


 

MÍSTO KONÁNÍ

JAGAVA PERMAFARMA VESELICE - unikátní místo nedaleko Mladé Boleslavi a Českého ráje, severovýchodně od Prahy nabízí hostům ve svém Kreativním centru překrásný, vědomě budovaný prostor s prvky posvátné geometrie, jakož i útulné a pohodlné ubytování. Majitel, Tomáš Franěk, vytvořil na místě bývalého rodového statku prostor pro návrat k původním hodnotám, zemi, krajině a komunitě, to vše založeno na hlubším porozumnění univerzálním zákonitostem. Permafarma po dobu své existence hmatatelně ovlivnila kvalitu okolí vesnice Veselice včetně čistoty vodních zdrojů. Na místě je pěstováno ovoce a zelenina v bio kvalitě. 

JAGAVA PERMAFARMA VESELICE - Veselice 16 

Adresa:  https://goo.gl/maps/6FCTyquHXHWSQCvW9

Více - www.permafarma.cz

Autem: vzdálenost od Prahy (letiště V. Havla) cca 1:15 hod

Z letiště: autobusem/vlakem do Mladé Boleslavi - odtud bude organizována možnost spolujízdy, případně soukromý odvoz v případě potřeby

 

Pozn. Jakmile bude skupina pohromadě, propojíme ženy kvůli domluvě spolujízdy mezi sebou.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

CENA

 

CENA RETREATU 

ZVÝHODNĚNÁ

140 EUR . 3500 Kč - samoživitelky, studentky, seniorky

BĚŽNÁ

160 EUR . 4000 Kč 

PODPORUJÍCÍ

180 EUR . 4500 Kč (na podporu jiné ženě v tíživé životní situaci) 

 

plus
 

CENA UBYTOVÁNÍ A STRAVY  (3 dni/nocí)

126 EUR . 3150 Kč

Ubytování ve sdílených pokojích s komfortními postelemi. Vlastní koupelna na každém pokoji.

Vynikající vegetariánská strava z vlastní organicky pěstované zeleniny a ovoce - vařená s láskou.


REZERVACE A PLATBA

Tvoje místo bude rezervováno po obdržení CENY RETREATU, která je splatná do 5 pracovních dnů po registraci. Ubytování a strava bude hrazena v hotovosti na místě. 

CENA JE KONEČNÁ - NEJSME PLÁTCI DPH.

PŘIHLÁSIT SE MŮŽEŠ ZASLÁNÍM EMAILU NA 

infowakingwoman@gmail.com  

Při registraci prosíme o tvé jméno a příjmení,

kolik je ti let a zda máš nějaké dietní výjimky.

Po odeslání registračního emailu obdržíte potvrzující email

s dalšími detaily pro rezervaci místa a platbu.

Vítej, krásná ženo!

Obrázky z minulých setkání a možnost připojit se k Waking Woman na Facebooku ZDE